tartıştığımızda o zaman şağı dedim canım

Admin

Administrator
Staff member
Sakarya Merkez Oo çok yanıyor ama dedim bu tarafta böyle bir rüzgarda var yani dedi ki acaba ihtiyacınız var mı Sonra ben dedim ki belki dedim hani soğutmada çok ihtiyacınız olmayabilir ama ısıtma konusunda da faydalanabileceğiniz klima sadece soğutma için değil orada dedim belki İşinize yarar çünkü burada bir zeminde yerden ısıtma kullanıyoruz ve yeni müsait ne yapıyor 600 her şey ya niye açıyorsun kapatıyorsun yok O da bazıları ısıtmalı dedim ki tasarruf için şöyle yaparız işte klimaları açarız ısıtmayı kapatırız hani böyle

birkaç O da ihtiyacımız olduğu zaman en son delik Tamam klimaları yaptırıyoruz şimdi klimanın konusunda Tabii Araştırdık bir işbirliği ile bunu tekrar açıklamış olayı Samsun Türkiye'de bir ilke Samsun Türkiye'nin klimalarınız güveniyordum zaten o firmaları teşhir hangi firmalardan bahsediyoruz şu anda ekranda da gördüğünüz model adlarını Linklerini Açıklama kısmında da sizlerle paylaşacağım bu klimalar kurulum yapıldı Ama kurulum yapıldı derken bu işin bir süreci var değil mi o yüzden öğretmen uzaktan Şimdi evin Hiç mi

şeyden bahsediyoruz biz bir daha niye kırılsın ki her yer boyalı işte alçıpanlar vesaire Dediler ki biz bunu niye imama indirecek şekilde tasarlayalım yani müsaitse görüşelim oraya kadar yardım Yoksa yani ben şimdi servise giderim yani ne yani senin eksik Yaptıysan bana ne derim Mesela orada ben biraz da gerildim delik Yani sen telefonunu ver biz Ondan hallederiz Işte zaman geçiyor Çocuklar bazen orada yemek yiyor ya orada kurduk spor odasına yok Mutfakta ve çocuk odasına Biraz şey oldu aynı biraz zorlandım ama gene ve sonuç

olarak tek bir motora bağlamayı başardılar O bizim için çok iyi oldu gelsin estetik açısından çok iyi duruyor Şu an nerede kısma şunu ya o çok iyiydi ya adamlar gerçekten çok iyi yani adam Yani insan adamlar derken Sakın cinsiyetçilik yapmıyorsun insanlıklarını Çok iyi Böyle daha iyi olur bence bu şekilde anlatmak dediler ki işte biz arka tarafa kuralım onun sonucunu ver yani sorun etrafına bir çiftle kapatalım niye dedik onun sordular bana şimdi bize şey çok önem verdiğiniz için dediler ki buraya kapatsak Hani bir şeyle telle nasıl olur Ben de