ne olacak vesaire diye Şimdi geçtiğimizde Ama

Admin

Administrator
Staff member
şu bir kahve ortamına dönüştürmeye ya Niye ya bizim burayı planlar Bayağı büyük sen seversin ama çok küçük yani şu andaki ofiste alt katta var bir tane poşet yaptığımız zaman çekime sıkıntı oluyor en üstte terasta bir toplantı kısmı var ama o da ya çok sıcak olay yağmurlu oluyor şimdi buradaki toplantı odası Bayağı büyük bir toplantı odası Ama burayı şöyle yapacağız Ben gene orada bir çalış ama o en küçük yamuk O da belli olacak Sadece burayı 2'ye böleceğiz Yani buraya taşıyacağız Bayağı büyük aynı anda 20 kişinin yapabileceği

bir toplantı odası olacak toplantıyı bölmek için işte içecekleri vesaire işte Televizyon işte kablosuz ekran aktarımı vesaire onları burada yapacağız Arkadaşlar şimdi milleti Ama bu tarafa kadar getirip buraya da yine böyle 5 6 kişilik bir toplantı masası Reşo Dayı birleştireceğiz Allah cam yokmuş an burada Buraya da ben açıkçası Ondan sonra Umut Seza Sen bu tarafta bir masada böyle ama masallarımız çok ergonomik yani oldukça büyük Masalar olmasını istedik masadan mümkün olduğu kadar yeşillik yapmaya çalış ki O bizim bir

talebimiz oldu masada bitki var abi buna karşı çıkan tek kişi de ben de bile kabul ettiremedim ben bitkiye bakmak istemiyorum dedim ama artık bakacağız Mesela biz bu videoyu çekerken Manavgat'taki yangın devam ediyor Çünkü otoğraflarını Koysunlar Sibel Can'ın fotoğrafını at biraz ama sadece olduğu alan yüksek kalacak bu bizim için daha böyle Ferah serafi alan olacak şu tarafa geçtikçe Yazı İşleri ekibi Burada yine çok konforlu masalarda çalıştın istiyoruz istediği her yerde çalışabilirler yani ben Sıkıldım buradan çalışır işte kaç ortamında

çalışacağım ya da bir göstereceğim onlardan ev kullanabilecekler sonrasında Bizim için en önemli iki Aşağıdan bir tanesi çekim alanı Hatırladığım kadarıyla sen anlat abi çekim detaylı çekimler için kuracağımız söylüyor şurası şimdi köşe Detay çekimlerini çok önem verir Çünkü anlattığımız şeyin iyi anlaşılmasını istiyoruz şu kısım komple Detay çekimine ait olacak Burada özel aparatlar Işıklar kameralar komple Buraya gelen verecek ve istediği alan oluşturabilecek olabilir bu arada aynı anda Yani o duvardan kullanacağız biraz