ne ki Mükemmel olaraktan mükemmel söylediğiniz

Admin

Administrator
Staff member
şu an çünkü nlara tekrar teşekkürler Altay çubukla böyle sokmaya çalışıyor böyle bir Keriman yetişmeye çalışıyor Hatta o kıymanın etrafında bir şeyler koyuyoruz şu anda iyi ki yapmışlar çocukların istemediğimiz şeyleri de bir fayda var köyde komşuları rahatsız etmemek çok önemli yani komşuya saygı Ultra önemli şimdi Hani İstanbul'da apartmanda binalarda yaşıyoruz orada tanıyorsun ki yani bir kere gördüğün konuşuyor Bir daha ne zaman aylar sonra belki diyorsan her sabah yedide bakıyorsunuz şimdi bizim klimayı koyduğumuz yer

başka bir eve de bakıyor O nedenle oradaki Evdeki kişileri de rahatsız etmem için O motorun sesli çalışması da bizim için çok önemliydi Hani kelimenin kendisi çalışıyor birazdan anlatırım ama motorunda kendisi çalışıyor o konuda da bizi mahçup etmedi olay biter yani bu teknoloji çok hoşuma gitti Ben açıkçası yani işimin teknoloji olmasına rağmen diye düşündüm galiba ben 5 tane klima kullanacağız diye düşündüm Sonra işte operasyonlar yapıldı klimalar kuruldu motor çalışıyor Herhangi bir problem yok Ondan sonrasında kim geçerim

kullanım kısmına memur muyuz biz memnunuz dur bak şimdi videonun başına ne dedi ki arkadaşlar dedi ki işte yani klimaya gerek var mı Zaten biz köydeyiz yüksekteyiz Allah'ım Geçen hafta var 37 dereceyi gördük Şimdi sen 37 diyorsun da biz 50 dereceyi gördük diyenler oldu ama şöyle Sakarya'nın 37 derecesi Annemle beraber bütün değişince 3700 vereyim kelimeler istiyor olamaz böyle bir şey yani gerçekten olamaz böyle bir şey acayip kötüydü yani etrafta Herkes yaprak kımıldamıyor klimalar bu kadar işe yaradı ki yani yüzlerce kez

dua ettik Yani klimaları kullandığımız için Çünkü Annem babamla beraber yaşarız işim var çocuklar var Nergis var Gelen giden var acayip işini değeri daha onu söylemiş olacak ha diyeceksin ki havuzlu evde duruyorsun işte gitsene ya o gün havuza girdiğin zaman havuz hamam gibiydi Normalde havuza girerken ismini soruyorsun çok soğuk oluyor o günlerde hamam gibiydi o kadar bir akşam bahsediyorum Allahım dua ettik Yani şunu net bir şekilde söyleyeyim arkadaşlar babam annem çok rahat etti çocuklar çok rahat etti Ben