küçük bir işte onun için şu anda biz kendimiz

Admin

Administrator
Staff member
oluşturduk ama yani orayı kullanıyor arkadaşlar Mutlular Şimdi burada büyük bir stüdyo alanı olacak şifre kesin burada tam 3 Evet 3 farklı doğru çekersen Bu bir tanesi yine bu tarafta olacak bu arada bugün Onunla ilgili tecrübelerimden demedim abi şekilde olacak ama özel bir durumu var Nedir o trik ve bazı canlı yayına özel bir alan şimdi buradaki önem veriyoruz işe Instagram canlı yayını da olabilir bu YouTube'da canlı yayında olabilir Aynen öyle sabit güzel bir alan yaptık şimdi pembeteknoloji için özel bir işte bu cam buraya kadar Burası bir

mutfak konseptinde olacak Yani ben bakıyorum yurtdışında teknoloji Mehmet abi Telefon alacağım Burada işte kalorifer dairesi elektrik bilmem ne falan filan var şöyle gösterin yani burayı ne şekilde kullanacağız bilmiyorum ama şu an depo olarak kullanmayı düşünüyoruz Yani şunu kaldırmayı düşünüyoruz telefonlar neden susuyorsun cevap artık orası olacak telefonları nerede burada gel abi çıkalım böyle bir hayalimiz var inşallah gerçekleştireceğiz Mesela bu ofise ihtiyaç duymamızın sebeplerinden bir tanesi de mesaj da bir devlet büyüğü

olabiliyor ya da bir Global bir yönetici gelecek Evet Neden öyle bir şey gelmişti de arkadan Bayağı büyük bir
şey istiyor musunuz bir yerde etmek istiyor ya dedim dedim ofisin yani önündeki yoğun otopark yok ondan sonra hani bir asansör kullanacağını Zaman sıkıntılı vesaire anlattığım zaman biraz futbolcuya mı oluyordu işte bir devlet büyüğü gelip traktör staj yapmak açıklama yapmak istiyor veya işte bizim canlı yayında konuk olacak peki müsait değildi Şimdi burası Bence müsait artık yani çok güzel olacak sadece Aslında konuklarımız

için de değil Şimdi YouTube kanalımız var var pembe teknoloji Istihdam edebileceğiniz bir yer Şu anda o kadar çok yetenekli arkadaş başvuruyu ki yer yok yani oturacak yer yok öyle söyleyeyim yani kendi odama arkadaşlara toplantı odası olarak bıraksam stajyerin oturduğu masanın yanında ben oturuyorum şu anda açık orta isteği zenger yok iletişim kurmak için bazı sorunlar yaşıyor Çünkü önce tek kat olarak başladık artık ne var ya ben sana şunu söyleyeyim dedim emlakçı ben orayı ilk kiraladım da yani 2008-2010 herhalde yanlış