hatırlamıyorsam O zaman bana demiş ki ha

Admin

Administrator
Staff member
dedi Ben seninle gelecek diyorum bak Bütün Günaydın dedim ki Amin Sen ne diyorsun Ben bütün dünyayı yiyen kişiler güç kişiyi falan dedim adam haklı çıktı Neyse daha sonra işte o boşaltan katları kiraladık 3 katımız var şu anda Ama iletişim türlerini zorlaşır tek katta iletişim problemi Peki yaşamayız diye düşünüyorum Evet takip ediyorsun takip ohbet edebileceğimiz bırakabilecek böyle fotoğraf çekilebilecek yerler düşündük ve İşin güzel tarafı bir toplantı masasına oturduk Orada herkes fikrini söyledi ne olabilir Ne olmaya birinde hoşumuza

gider herkesin Fikri orada ortaya atıldı kimse beni eşlik istemem gibi herkes gibi söyledi Yani güzeldi aynen yani bu tasarımları görmüş olduğunuz tasarımlara kendisi karar verdi bunu istiyorum bunu istemiyorum değil mi Ben çok müdahil olmadım ödeme kısmına sadece müdahale oldum bunun en son şunu da sorabilirler burada bağlantısını olacak zaten biz bir yere taşınmadan önce ilk önce onu soruyoruz fiber bağlantı var mı burada da biz gigabyte bağlantı var hatta geçiş için kablo ucu da hazır yani yarın gelsek bu hemen

kullanabiliyoruz ortada bir sorun yok Durumlar böyle ben biraz çok konuşma hakkını helal et Helal olsun abi yani konuşman gerekiyor Çok mutluyum Çok heyecanlıyım evde isteğiniz çok önemli bütün desteğiniz çok önemli ben sizden gelen geri bildirimleri okuyorum dikkat ediyorum işi daha iyi yapmaya çalışıyorum bu işten kazandığımız bu işi harcamaya gayret ediyorum sizden gelen destekte olduğu sürece bu böyle devam edecek Var mı Aslında bunun bir adım daha öncesi var bizim bu inşaatı yapan kişilerle bazı sorunlarımız oldu halen de

çözmeye çalıştığımız neyse o sorunlardan bir tanesi Biz başta söylemişti tane ısıtma soğutma sistemi için bir ünite yap hani ne yapacağımız belli değil ama o yapılmamış sonrasında işte karar vereceğiz yazın daha böyle istedin başlamadı sıcaklar an çok kötüyüm başlamadı zamanlar Seda'ya dedim ki işte Nasıl yapalım yani burada klima olmalımı kur durmalı mıyız bir şekilde onun alt yapısında çözmem lazım çok girmiyorum o konulara şunu söyledi dedi ki gerçekten de klimaya ihtiyacımız varmış İstersen sen söyle yani o zaman Ne