giderken ben işte bir dizüstü bilgisayar yerine

Admin

Administrator
Staff member
iPad alıp gidiyordum ya da yurtdışına giderken düşünüyordum Acaba ben montaj yapar mıyım yapmayacak samata montajı yapmak için programlarımıza onu da Göstereceğim işte tüm bunlar için iPad'i alıyordum küçük boyut olması da benim hoşuma gidiyordu Şimdi bu sefer dedim ki ya 12.9 inç lik olanı tercih ederiz Neden Çünkü enteresan bir şekilde en yeni iPad Pro 2 farklı boyuta geliyor bunlardan bir tanesi Şu anda önümde Duran 12.9 inç iPad Pro Nisa ve 11 inçlik olan model arasında ne fark var donanım farkı var ekran tarafında şu

an benim önümde Duran cihaz Yenile teknolojisine sahip Ama bu zamana kadar kullandıklarım hep daha küçük olan modellerde şimdi bu farkı da sizlere anlatacağım arkadaşlar neler yaşadığımı dizüstü bilgisayarı bırakıp bırakmadığını tüm deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım öncelikle şunu söylemek isterim ben gerçekten iPad pro'nun bu modeli ile yaşamaya başladıktan sonra MacBook Pro ile olan yurtdışına giderken şunu söylediğim oldu yani ben bunu götür miyim Çünkü birçok kişi artık Bundan yapabiliyorum bu kadar büyük bir

ekran Hatta şöyle söyleyeyim şu zamana kadar bir mobil cihazda gördüğün diyebilirim bu arkadaşı için gerçekten gelebilirsiniz Ama 10 günden bu yana YouTube Studio halen değişmedi şimdi Ona rağmen her yıl 1 geçiyor çünkü burada şimdi Kadir Çin Seddi indirimde çok iyi sonuçlar veriyor ekran ekran konusunda biraz konuşmamız lazım ekran beni çok heyecanlandırdı bir ekrandan bahsediyoruz Yani bu ekranın arkasında yaklaşık 10 binden fazla millet var tabii ki kardeş olan Yeni iPad Pro 11 inçlik olayında da retina ekran

kullanıyor farklı bir teknolojik şimdi bana bir önceki ay kullandım Bir önceki liquid retina ekranda Ne oldu şimdi ben çok abarttım Tamam ya Osman sırasında niyeti İşte bu ekranı aldım taşına 10000 tane yerleştirdik vesaire hakikaten şunu söyleyeyim Ben başta önce hakkını teslim edelim bana göre bu ekran önümde Duran ekran ekranı Yani birazdan başka özellikleri de söyleyeceğim ama bir önceki model ekran lafı yasladığın zaman ya da yeni bir iPad Pro alacaksınız bir tarafta 11-inch bir tarafta 12.9 inch ikisinin ekranı ara şaşırtacak kadar fark