ürünlerle alakalı yorumlarınız varsa aşağıda

Admin

Administrator
Staff member
paylaşabilirsiniz merak ediyoruz Seveceğim Çünkü bu telefon bu telefonun kopyası ama ikisi aynı görünmese rağmen değil ona çok istiyor Çok performansı işlemiş ki burada kullanıyor yani 1100 dan bahsediyor bu arkadaş 6 nanometre mimari Sen göre üretilmiş durumda 5G destekli şarjını Zaten söylemiştim buradan bataryayı kapasitesine söyleyin 51 miliamper liktir kapasitesi var arkadaşlar pek çoğumuz 120 ama efsanevi baktığımda koyun koyuna güvensizlik yazıyor Hepsini özelliğini söyleyeceğim orada biraz üzüleceksiniz 64

megapiksel de kameramıza buradaki özellikler böyle Şimdi şunu çıkartayım buradan iğneyi kısmında çıkartayım şöyle şöyle uzaklaştırarak her şeye rağmen yine de yine görmüş olduğunuz gibi birbirine çok benziyor ama aynısı değil tıpkısı Değil arkadaşlar burada şimdi red mi Note 10 Pro 5G aynısı 500 lira fark var telefona çıkıyor Note 10 Pro 5G Çin'de üretiliyor Ama bu Türkiye'de ilk olarak çıkacak anlatacağım özellikleri haberiniz olsun şimdi telefonu bir açalım Bu arada telefonun önünde de fabrika çıkışı bir kılıf var arkadaşlar Bir

de bu kılıf nasıl bir öne Onu da göstereyim Tabii öndeki malzemeyi kılıf dersek ayıp olur ekran koruyucu değilim Şuraya da takalım bundan Evet takıldı Bu da böyle bir kere takıp ilahi çıkartmamak üzere tasarlanmış herhalde 12.30 var arkadaşlar Türkçe var mı Olmaz olur mu diye düşündü mutlaka olmalı Türkçeyi testini sözü bir kurulum yapacağım Türkiye'yi seçiyorum Evet bu adamı atıyorum herhangi bir ada Bağlanmayacaksın kabul ediyorum Bütün seçenekleri ekran kilidi parmak izi parmak izi okuyucusu yan tarafta Arkadaşlar bunu da

atmıyorum biliyorsun diyecek bu arada YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın Sen bana hep canımız geldi Arkadaşlar güzellik fena değil gibi görünüyor 120 Ama şu an 121 bakacağım yukarıdan bir riş yapayım arkadaşlar oradan Ayarlara giriş yapıyorum ekrana Geliyorum şu anda yenilemede 60er bakın 120 askeri yükseltiyorum ve Ana ekrana tekrar geleceğim Şu anda 120 az yağ gibi akıyor gayet başarılı ama ne var şimdi şoka hazır olur bu arkadaş da 120 yani şuradan da böyle Okay yoksunuz diye şöyle getiriyor bu arkadaş